Alena Brožková

Můj příběh

DSC_4870

Jmenuji se Alena Brožková. Srdcem a duší jsem nadšená koučka a lektorka. Jako koučka pomáhám lidem nastartovat proces změn v životě, realizovat sny a vize, zvládat stres, účelně plánovat, organizovat a využívat čas. Těší mě učit a inspirovat lidi, probouzet jejich dosud dřímající talent a dodávat odvahu k uskutečnění změn.

Koučink považuji za velmi efektivní způsob řešení nejrůznějších situací. Těší mě, když se po koučinku klient rozjasní, usmívá se a vypadá jako člověk, který se zbavil staré zátěže a otevřel se před ním nový prostor.

Vzdělání a praxe

Absolvovala jsem akreditovaný výcvik koučování. Jsem CPC koučka.

Moje cesta ke koučinku však nebyla přímočará. Původně jsem se po vysokoškolském studiu ekonomie zabývala ekonomikou a účetnictvím ve firmě. Poté jsem se několik let věnovala výuce ekonomie, účetnictví  a manažerských dovedností na univerzitěLektorovala jsem projektový management pro pracovníky velkých institucí. Vedla jsem evropské vzdělávací projekty jako projektový i finanční manažer. Znám úkoly s tvrdými termíny, práci v týmu i problémy manažerů v praxi.

Osobní zkušenosti

Mívala jsem velké problémy s nedostatkem času a se stresem. Jako oběť nezvládnutého time managementu jsem i vypadala. Bývala jsem velmi vyčerpaná. Přetížení mě donutilo hledat a studovat cesty jak stres a nedostatek času zvládnout. 

Naučila jsem se používat  time management IV. generace a techniky a pomůcky  pro zvládání stresu.

IMG_0598_Alena

Pro zvládání emocionální zátěže a stresu se mi osvědčily   Bachovy esence, aromaterapie, techniky EFT a TFT a především pohyb.

Další Informace ke zvládání stresu najdete zde.

 

 

 

Comments are closed.